کنفرانس و همایش

 • سمینارهای مدیریتی
  خانواده راهبران پتروشیمی توانمندسازی مدیران ارشد سازمان را از اولویت های خود می داند. از آنجا که مدیران ارشد به دلایل مختلف و حجم بالای کارهای مدیریتی وقت کافی برای شرکت در دوره های آموزشی متعارف را ندارند، از این رو تدوین برنامه آموزشی منسجم و هدفمند در قالب مجموعه ای از سمینارهای یک روزه مورد توجه قرار گرفته که نمونه آن در ضمائم این دفترچه ارائه گردیده است. همچنین سمینارهای موردی با عناوین ویژه در جهت ارتقای آگاهی های مدیران مورد توجه قرار گرفته که عناوین برخی از آن ها به شرح ذیل می باشد:
 • مدیریت راهبرانه 1، 2 و 3
 • مدیریت برخود
 • بودجه بندی نوین
 • ارتباطات انسانی کلید درب های بسته سازمانی
 • فرماندهی صحنه حادثه- ICS
 • رفتار شناسی بر اساس مدل جهانی دیسک ) )DISC
 • 22 ویژگی مدیران موفق
 • شیوه های نوین بین المللی ویژه مدیران و سرپرستان

یک مدیر عالی در سازمان باید بتواند فهم کلی از تمامی زیر مجموعه های خود را داشته باشد. لذا آگاهی از مباحث علوم رفتاری، مدیریتی وحقوقی برای پیشبرد اهداف کلان آن سازمان لازم و مورد نیاز است. تمام عناوین سمیناری که به اختصار ذکر گردید با محتوای سه حوزه ذکر شده هم خوانی دارد.


  • دوره های بهبود کیفیت زندگی

کارکنان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و خانواده هایشان عموماً با سختی ها و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند که از جمله آن می توان به شرایط بد آب و هوا، استرس و فشارهای روانی در مناطق عملیاتی، دوری از خانواده، کمبود مکان های تفریحی در مناطق عملیاتی و... اشاره کرد. از این رو افراد خانواده دچار خستگی و روزمرگی می شوند که می تواند بر کیفیت زندگی، سطح رضایت و احساس خوشبختی آنان تاثیر منفی بگذارد.
شرکت راهبران پتروشیمی در جهت حل مشکلات مربوط به کارکنان صنعت اقدام به برگزاری کارگاه های بهبود کیفیت زندگی در قالب مجموع دوره های خانواده کرده است. هدف این کارگاه ها، بهبود کیفیت زندگی از طریق معرفی سبک زندگی سالم و به دست آوردن راهکارهای ایجاد، حفظ و گسترش روابط موثر با اطرافیان و بهبود روابط بین فردی، کاهش استرس، دستیابی به مهارت های زندگی، تقویت سلامت روانی کارکنان و خانواده هایشان است.
این کارگاه ها نه تنها تاثیر مثبت بر زندگی کارکنان، احساس خوشحالی و رضایت آنها می گذارد بلکه به افزایش میزان بهر هوری مطلوب در محیط كار می انجامد.
محل برگزاری این کارگاه ها در بهترین و خوش آب وهواترین مناطق تفریحی کشور می باشند. محیط آموزش برای خانواده ها محیطی گرم، صمیمی و توام با نشاط است. لذا یادگیری و لذت در کنار هم بودن در این دوره ها کاملاً مشهود و قابل سنجش است. 

 

 

 

    تماس با ما


آدرس : تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان 35، پلاک 18/1، طبقه 4

 تلفن:   88873159 ، 88873158

فکس:            88873160-(021)

ایمیل:       info@petrorahbaran.ir

تلگرام:        petrorahbaran@  

نقشه راهبران پتروشیمی

آمار بازدید

201082
امروز
این هفته
این ماه
کل بازدید
6
264
4366
201082

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):6