تاریخچه شرکت

ایران حائز رتبه ی اول ذخایر نفت و گاز جهان است و لاجرم بار توسعه ی اقتصادی کشور بر دوش صنعت نفت، گاز و در پیامد آن پتروشیمی قرار می گیرد. گستردگی این صنعت و نقش پیشران آن در اقتصاد ملی موجب می شود که کیفیت آنچه که در آن اتفاق می افتد بسیار حائز اهمیت باشد و از این رو توانمندی سرمایه های انسانی آن امری اساسی و در نتیجه آموزش موثر کارکنان به ویژه مدیران آن ضرورتی محتوم است.
شرکت راهبران پتروشیمی از مجموعه ی شرکت های وابسته به شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال 1378 با هدف خدمت به جامعه مدیریتی کشور به ویژه مدیران و کارکنان صنایع نفت، گاز و به ویژه پتروشیمی فعالیت خود را با نگاهی نو به آموزش های کاربردی مدیریت آغاز نمود.
راهبران تاکنون موفق شده است با فراهم نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته آموزشی و بهره گیری از دانش و تجارب روز موسسات داخلی و بین المللی و همچنین شناخت کافی از صنعت نفت و استفاده از روش های نوین، تجربه های جدیدی را به منظور برخورد هوشمندانه با چالش های جدید مدیریتی در حوزه آموزش های کاربردی مدیریت و خدمات مشاوره و پشتیبانی، در راستای ارتقاء توانمندی ها و مهارت های مدیران بخش های مختلف صنعت نفت و نیز بنگاه های اقتصادی کشور ارائه نماید. با اجرای سیاست های اصل 44 وخصوصی شدن این شرکت در سال 1387 ، گستره فعالیت های شرکت به سایر حوزه های منابع انسانی به ویژه مهارت های فنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و نیز سایر موسسات خارج از صنعت نفت توسعه یافت و اکنون راهبران آمادگی دارد براساس تجارب کسب کرده قبلی و نیز برنامه های راهبردی جدید، خدمات موثر و کارآمد خود را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت برتر با توجه به دیدگاه های جدید حاکم بر شرکت ارائه نماید.امید می رود این خدمت رسانی باعث کارآمدی سرمایه های انسانی و در نتیجه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور در همه ابعاد گردد.

    تماس با ما


آدرس : تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان 35، پلاک 18/1، طبقه 4

 تلفن:   88873159 ، 88873158

فکس:            88873160-(021)

ایمیل:       info@petrorahbaran.ir

تلگرام:        petrorahbaran@  

نقشه راهبران پتروشیمی

آمار بازدید

206067
امروز
این هفته
این ماه
کل بازدید
118
887
3502
206067

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):8